Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

HepSi Fan.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

msn nickLeri

3 posters
YazarMesaj
Pınar_Eren
co admin
co admin
Pınar_Eren

msn nickLeri Empty
MesajKonu: msn nickLeri   msn nickLeri Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 3:08 pm

Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, ağılönü kadar anlamlı, afyon kalesi kadar yıkılmaz, afyon
kadar çekici, bolvadin
kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

-@–@–@–@–@–@–@–@–@–@–@–@–@–@-

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

Elimde denizden çaldigim bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin.

-@–@–@–@–@–@–@–@–@
–@–@–@–@–@-

Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi için, uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN.

Sen seni özleyenlerin özleminden
habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.
eren_kubra
süper mod
süper mod
eren_kubra

msn nickLeri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickLeri   msn nickLeri Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 3:43 pm

SAOL CNM SÜPERLER
http://www.shoqshekerler.blogcu.com
Pınar_Eren
co admin
co admin
Pınar_Eren

msn nickLeri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickLeri   msn nickLeri Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 5:29 pm

önemLi değiL CANIIM =)
kubra

msn nickLeri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickLeri   msn nickLeri Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 10:36 pm

KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé YazıKLaR,SévDim DéyiPTé aLDaTaNa LanéT,ßéNi SonSuzA KaDaR SévéNé ßu CaNım KuRßan oLSun…!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

BeLki birgün dikenLer kanatacak eLLerinizi,beLki serseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapInIzI çaLIverecek apansIz.. Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben. Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben. Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

EY TÜRK GENÇLİĞİ BİRİNCİ VAZİFEN SEVMEK!İKİNCİ VAZİFEN SEVİLMEK!ÜÇÜNÇÜ VAZİFEN AŞK PAZARINDAN KAZIK YEMEDEN TÜĞMEK!!!

ßaNa Hava AtıcaN dİe KeNdiNi KasMa DamarLarınDaki KanıN BiLe BaNa HasTa.!.

BuNLaRDa BeNDeN InS. BeGeNiRSiNiZZ..

msn nickLeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» msn nickleri