Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

HepSi Fan.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER...

4 posters
YazarMesaj
Pınar_Eren
co admin
co admin
Pınar_Eren

Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER... Empty
MesajKonu: Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER...   Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER... Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 6:19 pm

Hepsi Grubu, Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmaları için aldıkları teklifi kabul etmediklerini açıkladı.
22 Şubat'ta gösterime girecek olan "Kayıp Krallığın Sırrı" filmi için seslendirdikleri "Sen Bir Tanesin" adlı şarkıya çekilen klip sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hepsi Grubu'ndan Yasemin, "Bize Eurovision'dan teklif geldi ama son Eurovision'u izledikten sonra katılmama kararı aldık. Şarkılar değerini bulmuyor, haritaya göre oylama yapılıyor. Komşu ülkeler birbirlerine yüksek puanlar veriyor. Bu nedenlerle Eurovision'a çok sıcak bakmıyoruz" açıklamasını yaptı. Türkiye'yle birlikte 41 ülkede gösterime girecek olan filmin Süleyman Yüksel yönetiminde çekilen klibi, 15 Ocak tarihinden itibaren müzik kanallarından izlenebilecek.
eren_kubra
süper mod
süper mod
eren_kubra

MesajKonu: Geri: Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER...   Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER... Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 2:14 pm

keşke kabul etselerdi ben onlar için avusturalyaya gidip bir sürüoy veriridim ah ahh...

şimdi deliyle birincimi olcaz sanki :hıh
http://www.shoqshekerler.blogcu.com
Pınar_Eren
co admin
co admin
Pınar_Eren

MesajKonu: Geri: Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER...   Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER... Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 2:51 pm

önemli değil canım
eda.erenn
prenses mod
prenses mod
eda.erenn

MesajKonu: Geri: Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER...   Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER... Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 3:44 pm

eren_kubra demiş ki:
keşke kabul etselerdi ben onlar için avusturalyaya gidip bir sürüoy veriridim ah ahh...

şimdi deliyle birincimi olcaz sanki :hıh
Pınar_Eren
co admin
co admin
Pınar_Eren

MesajKonu: Geri: Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER...   Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER... Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 4:08 pm

ÖnemLi değiL
_EfSaNe_
Admin
Admin
_EfSaNe_

MesajKonu: Geri: Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER...   Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 2:54 pm

saol jnm bilmiodum çok teşekkürler Very Happy
Pınar_Eren
co admin
co admin
Pınar_Eren

MesajKonu: Geri: Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER...   Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 3:03 pm

önemLi değiL adminim

Hepsi... EUROVİSİON'U KABUL ETMEMİŞLER...
1 sayfadaki 1 sayfası