Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

HepSi Fan.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

recep ivedik roportaj( Şahan Gökbakar)mart 23

2 posters
YazarMesaj
Pınar_Eren
co admin
co admin
Pınar_Eren

recep ivedik roportaj( Şahan Gökbakar)mart 23 Empty
MesajKonu: recep ivedik roportaj( Şahan Gökbakar)mart 23   recep ivedik roportaj( Şahan Gökbakar)mart 23 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 12:46 pm

soru="Recep ivenik" buyuk basrı kazandırdı ozgurven getirdimi

cevap=yok ben hep oyleydim

soru=zengin ettimi peki?

cevap=zenginlikten kastımız herkese gore degişssir ben zaten bu islerre baslamdan evvel de belli bir startdartta yasay7an bir adamdım o yuzden pek bir degisiklik yok

soru=luks ne var hayatınızda?

cevap=playstation! otonabil de severim audi Q7 kullanıyorum onun dısında ultra lusk kıyafetler giyeyim iyi yerlerde yemek yiyemyim gibi dertlerim yok

soru=hep boylemi giyinirsiniz

cevap=genelde

soru=o her sovda giydiginiz meshur dockers pantolunuza ne oldu?

cevap=bana zorla cıkarttırdılar onu sekiz tane var aynı pantoılondan her gun birini giyiyordum guzel oluyordu dusunmuyordum ne giyecegimi alısveris falan gibi taraklarda bezim yoktu

soru=yemek alısverisi?

cevap=onu da yapmam yemek pisiririm bazen ama romantiklesmem lazım sevgilime pisiriyim ancak

soru=ne pisirirsiniz mesela ?

cevap=ne istersen pisiririm cok guzel pilav yaparım

soru=pilav en zorudur demi?

cevap=tabi ama cok guzel yaparım

soru=sevgili demisken doga rutkay ile ilgili konusmuyorsunuz ama sunu soyleyebilirmisiniz herhalde centilmen bir erkek misiniz?

cevap=evet sadece sevgilime karsı degil butun kadınlara karsı da centirmenim oyle tavrım vardır sigara yakarım kapıda tutarım erkeklerede aksi recep ivenik gibi davranırım(barıs298 haber)
eda.erenn
prenses mod
prenses mod
eda.erenn

MesajKonu: Geri: recep ivedik roportaj( Şahan Gökbakar)mart 23   recep ivedik roportaj( Şahan Gökbakar)mart 23 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 3:17 pm

SAOL CNM
Pınar_Eren
co admin
co admin
Pınar_Eren

MesajKonu: Geri: recep ivedik roportaj( Şahan Gökbakar)mart 23   recep ivedik roportaj( Şahan Gökbakar)mart 23 Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:40 am

önemLi değiL canım

recep ivedik roportaj( Şahan Gökbakar)mart 23
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-