Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

HepSi Fan.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

süper msn nicklerii

4 posters
YazarMesaj
eren_kubra
süper mod
süper mod
eren_kubra

süper msn nicklerii Empty
MesajKonu: süper msn nicklerii   süper msn nicklerii Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 10:19 pm

> Biz istediğimiz zaman istediğimiz yere gideriz ama ortam boş kalıcak o başka..!

> BeNİ SeNi SeVDiĞiM İçİn KeNdİmDeN NeFrET EttİRDiN..SeVdİğİM İçiN ŞiMDİ KeNdİmE GüLüYoRuM BiRiCiK AşKıM SeNdeN ÇoK ÖzüR DiLiYoRuM!!

> Sevgini göstereceksin söylemek yetmez sevgi gözlerinde olacak gözlerin yetmez seveceksin benim gibi ama kalbin yetmez..!

> Ben senden vee kendimden vaz geçtim senin için ölümü sectim...

> Kır kalbimi gönlün olsun al gönlüm senin olsun şimdi başka kollardayım bu da sana kapak olsun!!!

> Herkesin hava attığı yerde benim rüzgarım eser..!

---

яσ¢к вυ ѕєνмєк ℓαzıм çαяρıℓıяız αηιмαℓℓαн.. [ asimeleqim.8 ]

> İçki nedir bilmezdim şimdi bir ayyaş olmuşun. tanıdığım gune lanet olsun..!

> beŞ paRa edeRmiki vaRLığın yoQluğun beNi acıTsın..! [PsYkH0]

> DÜSÜNEN DÜSÜNMESINE DEVAM ETSIN DÜSÜNMEYEN DÜSÜNSÜN BENI DÜSÜNEN DÜSÜNSÜN BENIM DÜSÜNDÜĞÜM HAYAL>>>>>>HALA DÜSÜNÜYORUM>>>>>>>>

> ERKEKLER GİBİ SAVUNAMADIĞIN AŞKIN İÇİN ŞİMDİ KADINLAR GİBİ OTURDA AĞLA... [ GECELERİN PRENSESİ ]

> Ne KaHrIn ÇeKiLiR nE dE vAzGeÇiLiR!

> SUSAMIŞKEN GÖNLÜM AŞKA SEVGİYE YİTİRDİM AKLIMI DÖNDÜM DELİYE BU KADAR HAKSILIK OLURMU DİYE BİR SENİ DÜŞÜNDÜM BİRDE KENDİMİ!!!

.

' Göremezler... İzin Wermessem Üzemezler... Çözemezler... Benim Bir Düşüm War ki Asla Bilemezler...!!!

---

Diğer ziyaretçilerimizden gelen en güzel msn nickleri;

Şimdi Sensiz Bu Ve Issız Geceler Beni Kahrediyor...

Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!...

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...

Seveni seveceksin, seven için öِleceksin... Sevmiyorum deme birgün sende seveceksin...

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA...

Senden kalan yanlız koca bir yalan,yıkılmış umutlar harcanmış zaman,yanıyor yüreğim,hayinmiş zaman sevmeye hevesim kalmadı...

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

Hayatında değerli bişiyin yoksa hayatında değeri yok demektir bu dünyada ya seviceksin ya sevmiceksin ama bişi var ki asla seveni üzmiceksin...!!!
HEP KALANLARA GIDENLERI KATTIM! BIR GUN YERINE GECEMEDILER. O KALANLARA GIDENLERI KATTIM YINE BIR TANE SEN EDEMEDILER. ZOR GELDI AYRILIK ALISAMADIM

Senn benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın...

SANA KARŞI Bİ TEK SEVGİ DUYABİLİRİM O DA HAYVAN SEVGİSİ

KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ

eğer senden ayrılırsam benide yanında götürür müsün??

Aşk bakmaktan ibaret olsaydı öküzler trene aşık olurdu...

Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!

Seni kaybetmemekte kararliyim. Kararlarimda israrliyim. Israrlarimda inatçiyim. Inatlarimdan da VAZGEÇMEM...

susma susutukça sira hep bana gelecek))

Bu yazilari okuyorsan hala yasiyosun demektir, ama ben senin yasamani istemiyorum...!

Cok yardim severimdir, her türlü yardimi kabul ederim...

Bilirmisin kaç kere seni düsünüp senin için içtim serefine degil serefsizligine içtim serefsiz!

Simarik kizda vefa aramak, Zehirde sifa aramaya benzer

Güzel kiz insani mutlu eder. kötü kiz ise filozof eder.

Yollar durusuma kizlar gülüsüme hasta

Bu güzellik, bu zeka, bu akil, hele su anlam dolu gözlerin büyüsü Allah bütün guzellikleri bir yerde toplamis. Neyse kendimden çok bahsettim senden naber?

SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!

denize bakiyom seni goruyom,gokyuzune bakiyom seni goruyom,yildizlara baktim seni gordum.... Allah kahretsin cekilsene lan okuz

Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir...

Aşk bir turşu suyudur. İçmeyenin ağzı sulanır içenin de midesi bulanır

Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barindiracak kadar genistir.

Bir kadin ya sever, ya da nefret eder; ortasi yoktur.

Kadinlari anlamak kadin olmak kadar zordur...

Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek

bir erkegi mutlu edebilmek ONU için çÜzgünüma anlayip az da olsa sevmeli,bir kadini mutlu edebilmeK için ONU,çÜzgünüma sevip hiç anlamaya çalismamak gerekir...

Kadinlar duygu yüklü bir gemi gibidir denizde dalgar vurdukça etrafa nese saçarlar... Bazende dümdüz deniz üzerinde sessizce kaçarlar...

Dediklerine bakilirsa yeryüzünde aramislar aramislar, bir tek dilsiz kadin bulamamislar.

Sevmesende beni Özledim sesini Git desemde yine gitmesen..bebegim benim hayalet sevgilim..

Sevdim Seni Bir Kere Ba$kasini Sevemem Delii Diyorlar Bana Desinler Degi$emem..

Endamin yeter gozlerin yeter ugramasin sana ne huzun ne keder kalbim senden senden vazgecmeyecek korkma icimde askin hic bitmiyecek

Sevme kizim yanarsin Diye söylerdi annem Girme ask kapisindan Güler sana elalem Dinlemedim ah, Ah bu kafam ah O gün bu gündür Ask bana günah

dur dinle! karagozlum gitme.yapma bana kusme!ozluyorum deli gibi muhtacim sevgine!

Pisman olup birgun donerse geri yillar gecti unutmadim ihanetini ben affetsemde yalan gozlerini allahindan bul ben susuyorum!!

Sirrini arkadasina verme arkadasin arkadasida vardir

Fransaa Fransaa saldır saldır Fransaaaa !!

αşкℓαяı ∂α ∂єνяαℓıя мı кαℓρ ηαкℓι уαρтıяαηℓαя ¿?¿

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......

msn de ne? ne işe yarıyo

ben şahsen çok beğendim sizde beenirsiniz inşallah
http://www.shoqshekerler.blogcu.com
eda.erenn
prenses mod
prenses mod
eda.erenn

MesajKonu: Geri: süper msn nicklerii   süper msn nicklerii Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 10:20 pm

saol cnm süperler devam ett
_EfSaNe_
Admin
Admin
_EfSaNe_

MesajKonu: Geri: süper msn nicklerii   süper msn nicklerii Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 2:22 pm

çok güzeller canım seni kutluyorum devam et lütfen.... I love you
eren_kubra
süper mod
süper mod
eren_kubra

MesajKonu: Geri: süper msn nicklerii   süper msn nicklerii Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 7:05 pm

devamm

Sen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı

After this,I don't wanna see stupid boys !!!!! Oh Boy,Are You Man Enough For Me ??

Bende Mecnun'dan füzun aşıklık istidadı var
Aşık-ı sadık benem Mecnun'un ancak adı var

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...'

İçimde dağları deviren gizleri yazdım sana,aslında bu hikayenin de biteceği hep aklımda..Sana veremediğim bütün sözler artık son satırlarımda..

İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtı.Baksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı..!

''Nsl Değdi Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha Dönme Geri,İstemem Bundan BöyLe Ellerini..Git...''

Git..Bir daha Dönme Geri,İstemem Bundan Gayri Ellerini ! Git Yollar Snn olsun Yıllar bnm BıRaK BeNi !!!

Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr :-D

Artıq ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de KaLbİm snn..Artıq hepsi bnm!

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

:|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I Başının TaCı !

Yaşamaksa Yaşıyorum ELbetteYokluğunu KabuL etmek böylesine Zorken,Hiç OLmama İhtimaLini Düşünemiyorum BiLe..........

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

Sana (F)GüLüm Demiştim Ya,O GüL (W)SoLdU..Hani Bu SoN Demiştim Ya O GüN Sondu. .

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yüzümü ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum...

Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam...

Baharla Hazan Birleşemez Ortada Yaz Var..Sen BaharınLa Çiçeklen,Ben Hazanımla Solayım Sevgili YaR...

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

UNUTMAYA ÇALIŞMAK NE KÖTÜ KADERMİŞ,YALNIZLIĞA ALIŞMAK KALBİ MÜHÜRLEMEKTİR!!!AğLaMa KaLBiM BüYüDüN ArtıK...
Pınar_Eren
co admin
co admin
Pınar_Eren

MesajKonu: Geri: süper msn nicklerii   süper msn nicklerii Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 4:34 pm

saol cnm
eda.erenn
prenses mod
prenses mod
eda.erenn

MesajKonu: Geri: süper msn nicklerii   süper msn nicklerii Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 4:54 pm

sprsin aşkom
eren_kubra
süper mod
süper mod
eren_kubra

MesajKonu: Geri: süper msn nicklerii   süper msn nicklerii Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 8:00 pm

DEVAM

BURHAN ALTINTOP NİCKLERİ

geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on

litfen ama bi ipucu verebilirmisin gaffurrrr

Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil

laf laf laf laf hep laf!!

Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu?

şiyle düşünisun girçikten beni çık iziyısınnn

Papucumun saataaanistiiiiiiii!

litfen ımaaaa!!!!

kimki bu. kim bu böyle senli benli konuşiyy. kimki bu beni dişlerimin arsaından konuşturiyy.. kimsizn lan sen kimsiiiinnn. kimsin ulan kimsiiinn

sirseri

hıııı ama sz bni yanlış anladınızzzama..

yetti be kes sesini bıktım usandım senden ztn elektirik yuklendim valla ha parçalarım seni yeti lann

dal sana hadi dal dal dal dal

lütfen ama sacit bey eüer vuracaksanız sağ meme ucuma temas etmezseniz sevinirim

caycı tanrıverdı yuksklerde ck gsl good okums egıtmlı profsr derecdekı bır adam yanı burhan altıntp tuu kaka vay anasını yaa

bır burhan altntop kolayy yetsmıykı yaa agsımda gums kaskla doduysam bnm gunahm ne

sen baa mi diklenion ha köylü cocuu

ben senin gibileri cok hisaya sohtum senimi sohamicam tirbiyisiz

kibilay bey

bir buhran altıntop kolay yetişmiyi..bu beyin kıvrımlarının oluşabilmesi için kaç yıl geçti biliyiniz mi??ZOONNKKK!! tam 37 yıl şimdide sadece üç beyin hücresi çalışan bu köyllüüü bana kafa tutuıyııı olacak iş mi buu?

bırak kızzz ben ütilerim daha paçalı donu bile dört çizgi yapıyyıı deve

ama saciiitt beyyy bu aramızda bi şakalaşma ben ona “heyy gearry what’s going on? diyirim oda bana şeyy diyi… bişey demiyi şaka burda bitiyi zaten

dev anası dev anası bastığı yeri inletiyi apartmanda zelzeye sebebiyet veriyi ayı ayı ayyuu arryoureaadyy

sacit beyin aklına girip giriyosun türlü katakullilerle benim evime giriyosun ondan sonra tesadüfe bak tesadüfe bak ve tesadüfe bak beni o gece akrep sokiyiii

bu bıçaııın ne manada oliiyi kii

bende nisantası cocuguyuum

bn gelnce ani bir manevrayla konu deişii aranızda fısır fısır konusiisnz

aaaahhhh iblis nasil da moralimi bozdun ama, ic dunyam paramparca oldu simdi

bu çucuğa çık üziliom ben yaa
eda.erenn
prenses mod
prenses mod
eda.erenn

MesajKonu: Geri: süper msn nicklerii   süper msn nicklerii Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 8:20 pm

ya sen süpersin yaaaa saol cnm
eren_kubra
süper mod
süper mod
eren_kubra

MesajKonu: Geri: süper msn nicklerii   süper msn nicklerii Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 12:55 pm

teşkkür ederim hepinize:d

süper msn nicklerii
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-